מיגון חלונות נגד פריצה

ביתנו מהווה עבורנו מבצר פרטי ואינטימי שאליו אנחנו חוזרים בתום עיסוקנו כדי להתבודד מהעולם בעת הצורך, לנוח ולהטעין מצברים להמשך הדרך. וככזה, עליו להיות בטיחותי דיו כדי לספק עבורנו את הצרכים הללו. מיגון חלונות נגד פריצה מהווה אלמנט בטיחותי המפחית ומונע פריצות. מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? חברת מג'יק פילם, חברה מקצועית המספקת פתרונות ציפוי ומיגון חלונות, תשמח לספק לכם מידע נוסף בנושא כדי שתוכלו לישון בבטחה בלילה בביתכם הממוגן.

מיגון חלונות דרך פריצה – איך עושים זאת?

לצערנו, לעיתים פרטיותנו נפגמת דווקא במקום שבו אנו מרשים לעצמנו להיות פגיעים. מיגון חלונות נגד פריצה יגביר את בטיחותכם ויסייע לכם להרגיש בטוחים ונינוחים יותר. הנה כל מה שעליכם לדעת בנושא –

  • התקנתו של ציפוי הבטיחות נעשית באמצעות הדבקת ציפוי שקוף ובלתי נראה לעין שמחזק את החלונות להפליא.
  • הציפוי יקשה מאוד על הפורץ לבצע את זממו, שכן הזמן הדרוש לפריצה יתארך פי 10. המשטרה טוענת שהפורץ הממוצע הינו חדור מטרה אך קצר בזמן, ולאחר 10 שניות של אי-הצלחה בפריצה, הוא יתחרט ויימלט אל עבר המטרה הבאה.
  • מלבד מענה כנגד בטיחות מפני פריצות, מיגון החלונות מספק מענה גם במקרים נוספים. במקרה, חלילה של ניפוץ חלון כתוצאה מאסון טבע או מאסון ידי אדם, הציפוי ימנע מהחלון מלהתנפץ ומלהישבר. כלומר, גם כאשר הזכוכית תספוג חבלה ותישבר, הציפוי ישאיר את החלון כיחידה אחת.
  • את המיגון ניתן להתקין בקלות על גבי השמשה הקיימת וליהנות מעמידות ארוכת שנים בפני שריטות וסדקים. בנוסף, קיימים ציפויים משולבים במסנני קרינת שמש.

המדריך הסטטיסטי

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מדווחת על מספר עצום של דיווחי פריצה. למעשה, בכל שנה מדווחים מעל ל-26,000 ניסיונות פריצה לבתים בממוצע. בחישוב פשוט, מדובר ב-3 ניסיונות פריצה בשעה. בדרך כלל, הפורצים בוחרים לפרוץ מחלונות, מרפסות וגינות. מלבד למגן את החלונות, תוכלו למגן את ביתכם בדרכים נוספות. ראשית, כלב שמירה בבית בהחלט יוכל ליצור אפקט הרתעה. בנוסף, במקרים בהם אתם יוצאים לחופשה, רצוי להשאיר את אחד האורות בבית דלוקים ולבקש מהשכנים להוציא את הדואר שלכם כדי ליצור את הרושם שאתם אכן נמצאים בבית.

 

 

מיגון חלונות נגד פריצה - מג'יק פילם – פתרונות ציפוי לחלונות

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ