טפט לזכוכית

טפט לחלון לזכוכית כיום הוא אחד מהמוצרים שכל אחד צריך. חברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי לחלונות מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של ציפויים לזכוכית, בין אם לרכב, לבית או לבית העסק שלכם. אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר בתחום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בבחירה של סוג ציפוי החלונות אשר יהיה מסוגל לענות על הצרכים והדרישות שלכם באופן המדויק ביותר.

טפט לזכוכית – הפתרון הדקורטיבי

הזכוכית הינה חומר שקוף ודק בו אנשים משתמשים למטרות שונות. בין אם מדובר על חלונות ברכבים, בבניינים או אפילו דלתות אשר עשויות מזכוכית. בעולם בו כולנו רוצים להיראות ולהרגיש האופנתיים ביותר, הרי שגם עיצובים מעניינים לזכוכית לא איחרו להופיע.

טפט לזכוכית הוא אחת הבחירות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות. ואין זה מפתיע כלל, שהרי הטפט הוא זול בצורה משמעותית לעומת ההכרח של ייצור והתקנה של זכוכית חדשה, ומאפשר לכם לקבל מגוון רחב מאוד של עיצובים. בין אם אתם מעוניינים במראה של זכוכית חלבית, זכוכית אטומה לחלוטין למעבר אור או אטומה למחצה, טפט בעל ציורים, צורות או רקע אשר מוצא חן בעיניכם. אין ספק כי בחירה בטפט לזכוכית יוכל להבטיח לכם את האמירה העיצובית החדשנית והמרהיבה מכל.

ציפויים מיוחדים לזכוכית

חשוב לזכור כי טפט לזכוכית יכול למלא מספר תפקידים. הטפט יכול ליצור אפקט הצללה מיוחד, זה בתורו יסייע ביצירת אווירה נעימה וקרירה יותר בבית גם בשעה שבחוץ הטמפרטורות גבוהות. טפט מסוג זה יעזור גם בשמירה על הריהוט והציוד שלכם מפני הנזקים של קרני ה – UV של השמש וימנע דהייה של הצבע ובלאי מוקדם. טפט מסוג אחר יסייע במניעה של התפזרות רסיסי הזכוכית במידה והיא נפגעת מעצם זר. סוג זה יהיה יעל במיוחד לחלונות רכבים ולחלונות של חנויות ועסקים שונים.

אנו בחברת מג'יק פילם מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולגלות עוד על סוגי הציפויים השונים אשר עומדים לבחירתכם.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ