ציפוי חלונות

חלונות ישנים הם מנת חלקם של בתים שנבנו בישראל לפני שנות ה-80 של המאה הקודמת. חלונות אלו הם אולי דקורטיביים ועיצוביים אך הם לא יעמדו כנגד ניסיון פריצה לבית. מדובר בבעיה ידועה שרק ציפוי חלונות יכול למנוע באופן משמעותי. הציפוי הוא למעשה סוג של מדבקה שקופה שממגנת את הזכוכית וכעת יהיה קשה מאוד לשבור אותה על מנת לפרוץ אל הבית. מג'יק פילם מציעה פתרונות שונים לבעיות שקשורות לחלונות. בין השאר ניתן לפתור בעיה של עודף שמש שחודרת אל הבית, להגן על הדיירים מקרינה סלולרית ואפילו לסייע בעיצוב מחדש.

איך עושים ציפוי חלונות

התקנת ציפוי חלונות מבצעים אנשי מקצוע טובים שעברו הכשרה מיוחדת בתחום. ניתן להתקין את הציפויים בבית הלקוח, בבית העסק שלו או ברכבו וחשוב לפנות רק לחברה מקצועית שמחזיקה בחומרי הגלם המקוריים ולא בחיקויים זולים. בתחום הרכבים ישנם סיבות רבות על מנת להתקין מדבקות לזכוכית:

  • אם אתם גרים באזור שבו מתקיימת השלכת אבנים על רכבים ניתן למגן אותם ולהפוך את החלונות לבלתי שבירים. עובדה זו תגרום לכל נסיעה להיות בטוחה יותר ועשויה אף להציל את יושבי הרכב מפגיעה פיזית ותאונה.
  • אם אתם מעדיפים שהרכב שלכם יהיה דיסקרטי, אפשר להכהות את החלונות של הרכב כך שמי שנמצא מחוץ לרכב לא יבחין באנשים אשר נמצאים בתוכו. אפשר גם לגרום לתהליך הפוך כך שהשמש לא תחדור ותפריע לאנשים אשר יושבים ברכב.

חיסכון בחשמל

חיסכון באנרגיה הוא נושא שרבים עוסקים בו בשנים האחרונות. הצללה של חלונות הבית או העסק עשויה לחסוך גם כסף רב. המזגנים יעבדו פחות שעות וכך נוכל גם לשמור על הסביבה וגם לחסוך באנרגיה.

בנוסף לכך, הצללה של החלונות בעסק יכולה לייצר אווירה של אינטימיות ורגיעה. אם מדובר על חנות אשר מוכרת מוצרים מסוימים שמצדיקים אווירה כזו, אז בהחלט כדאי להשקיע בה. לא כל עסק מתאים להצללה, ישנם מקומות שבהם לאור השמש יש תפקיד חשוב מאוד. אם מדובר על מכון כושר למשל אז לא תמיד ימהרו להאפיל את כולו ואולי יסתפקו בחלקים שונים של החלל.

ציפוי חלונות - מג'יק פילם – פתרונות ציפוי לחלונות

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ