ציפוי חלונות נגד שמש

אפילו חובבי החורף מברכים בברכה את השמש המתעוררת לה מבעד לערפילי העננים בעוד יום גשמי וקר. יחד עם כל יתרונותיה המשמעותיים, השמש עשויה להיות בעלת השלכות הרסניים ולהעפיל עלינו קשיים. ציפוי חלונות נגד שמש מסייע להתגבר על קשיי החשיפה הרבה למקורות אור ישירים ברחבי הבית, בית העסק ואפילו חלון הרכב. כדי לוודא שאתם מצפים את החלונות עם החומרים האיכותיים והמקצועיים ביותר, עליכם לפנות לחברת ציפוי חלונות מקצועית ומנוסה, כמו חברת מג'יק פילם, בעלת ניסיון עשיר של מעל ל-17 שנים.

ציפוי חלונות נגד שמש – היתרונות

אין ספק שהאקלים הישראלי מועדף על כל חובבי הקיץ. לעיתים קרובות, מרגישים כאילו החורף קופץ מדי פעם בפעם לגיחה קצרצרה ואילו הקיץ נמצא כאן משך רוב הזמן. החשיפה הרבה לשמש אינה כה בטיחותית, הן אם מדובר בחשיפה ישירה בחוף הים והן אם מדובר בהימצאות בבית הפונה למקור אור ישיר. ולכן, ציפוי חלונות נגד שמש יספק לכם את היתרונות הבאים –

  • הצללה – הצללת החלונות תספק לכם הן פרטיות רבה יותר שכן חלונות הזכוכית יהיו מוחשכים יותר וכן הגנה וסינון קרני השמש הפולטות קרינה שעלולה לסכן את הבריאות.
  • חיסכון עלויות – ציפוי החלונות כנגד קרני השמש יפחית מכם ב-20% את העלויות הכלכליות הנלוות לשימוש נרחב במערכות המיזוג והקירור. הפחתת קרני השמש לא תצריך מכם לקרר את הבית משום שהוא פחות יהיה חשוף לחימום רב.
  • תרומה לשמירה על איכות הסביבה – הניצול האנרגטי הרב ובזבוז המשאבים תורם להידלדלות המשאבים הטבעיים הקיימים ולפליטה רבה של גזים הפוגעים בשכבת האוזון. הודות לציפוי החלונות, יופחת הצורך שלכם להפעיל את מערכות המיזוג ובכך תתרמו תרומה אישית, ידידותית וירוקה לסביבה.

ממגנים את החלונות

מלבד ציפוי כנגד השמש, ישנם ציפוי חלונות מומלצים נוספים. המשמעותי שבהם הינו שכבת הציפוי הממגנת. שכבה זו נועדה למיגון בפני פריצה וניפוץ חלונות. כך למעשה, הציפוי הבלתי נראה מספקת שכבת איטום חזקה. הפורץ ימצא עצמו מתקשה מאוד לנפצה ולכן, מבחינה סטטיסטית, סביר להניח שיעבור הלאה למוקד הפריצה הבא. בנוסף, גם אם הוא אכן יצליח לנפץ את החלון, הוא עדיין יעמוד כמקשה אחת ועדיין לא יספק מקור חדירה מספק לפורץ.

ציפוי לחלונות נגד שמש - מג'יק פילם – פתרונות ציפוי לחלונות

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ