ציפוי חלונות נגד קרינה

ציפוי חלונות נגד קרינה הפך להיות חלק הכרחי בכל מקום בו קיימים חלונות. את הציפויים האיכותיים והמתקדמים ביותר תוכלו למצוא בחברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות. בני האדם מאז ומתמיד נאלצו להילחם בתופעות טבע שונות על מנת להצליח ולשרוד, כיום הדבר בא לידי ביטוי בדברים הקטנים, אשר יכולים להפוך את החיים שלנו לנוחים הרבה יותר, למרות מזג האוויר הלוהט והשמש המסנוורת. ציפוי החלונות הוא דוגמא מצוינת לכך. הוא אמנם קיים מעל לשלושה עשורים בשוק, אך חשוב לזכור כי מאז ועד היום הציפויים השתנו בצורה משמעותית. כיום הציפויים יעילים יותר, זולים יותר ומאפשרים יצירה של אווירה קרירה ונעימה לשהייה.

 

היתרונות של ציפוי חלונות נגד קרינה

ציפוי חלונות נגד שמש הינו חשוב מאוד ומאפשר הצללה ומניעת חדירה של קרני שמש מסנוורות ומסוכנות. חלק מהיתרונות של הציפויים כוללים בין היתר גם:

  • וויסות טמפרטורה – זוהי במקורה המטרה העיקרית של הציפויים לחלונות. כך הניתן יהיה להשיג את הטמפרטורה הנעימה והנוחה ביותר בחלל הפנימי, גם בשעה שבחוץ הטמפרטורות בשמיים.
  • חיסכון בצריכת אנרגיה – בשעה שאתם מצליחים להשיג טמפרטורה נוחה יותר, הרי שאתם גם מצליחים להפחית בצריכת החשמל כיוון שהשימוש באמצעי המיזוג פוחתים.
  • מניעת סינוור – אין דבר מתסכל יותר מאשר לשבת בעבודה ולסבול במהלך כל היום משמש אשר מצליחה לחדור מבין הווילונות. במקום להתחיל ולשבת במשרד עם משקפי שמש, שקלו התקנה של ציפוי חלונות נגד קרינה.

 

טכנולוגיה מתקדמת לסינון קרינה

לעיתים ההתפתחויות הטכנולוגיות יכולות להיראות כאילו מתוך סרט מדע בדיוני. הטכנולוגיה אשר מאפשר את סינון קרני ה – UV המזיקות של השמש היא כזו. היא מאפשר מחייה בסביבה בה השמש מקשה על החיים והשגרה היום יומית, ומעניקה לנו את אפשרות להתקיים בנוחות ואף לחסוך בצורה משמעותית באמצעים וויסות האקלים האחרים אשר זמינים לנו. אנו בחברת מג'יק פילם מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר בתחום. צוות ההתקנה שלנו הינו בעל ניסיון של מעל ל – 17 שנים בתחום ומקפיד על ביצוע עבודה מקצועית אשר מתבצעת ללא פשרות.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ