פתרונות הצללה ומיגון לבית

חסכון בהוצאות על ידי הצללת חלונות

הצללת החלונות הוא פתרון אפקטיבי לחסכון בחשמל ולסביבה ביתית נעימה. בדרך כלל חלון זכוכית סטנדרטי מאפשר מעבר אור לחלל הבית ויחד עם זאת חום וקרינה. מעבר חום גורמת בכך להתחממות יתר של הבית ובעקבות כך אנשים מבזבזים הרבה כסף על מערכות מיזוג שפועלות שעות רבות באינטנסיביות ומנפחות את חשבון החשמל השנתי וגורמות לבלאי טבעי מואץ של מערכת המיזוג . שימוש בהצללת חלונות מונעת בעזרת טכנולוגיית החומרים כניסה לא מבוקרת של אור חום וקרינה אשר יכולים לחסוך מעל ל-20% בהוצאות החשמל בבית ובתחזוקת מערכת המיזוג.

נוסף על כך אתם בוודאי כבר מאסתם לשמוע על נזקי העור שנגרם כתוצאה מקרינת שמש ביניהם סרטן העור.

ציפוי בטחון

פריצה לבית הפרטי שלכם הוא עיניין ממש לא נעים. לא רק הדברים שיגנבו מאיתנו, כסף, כספת, רהיטים, מחשבים, הנזק עצמו והבלגן של הפריצה עלולים להיות מעיקים אלה גם ההתעסקות הנוספת עם גורמי המשטרה, עורכי דין ותביעות יכולים להיות מעיקים גם הם ולהשאיר את הצלקות הפריצה גם כמה חודשים קדימה.

דרך נהדרת לשפר את מיגון הבית היא התקנתציפוי בטיחות לחלונות.

ציפוי בטיחות נעשה בעזרת טכנולוגייתמוצרים 100% ישראליים. מדובר בהדבקה של חומר שקוף, שאינו נראה אבל מחזק את החלונות ודלתות הבית. ציפוי זה מאריך פי 10 את הזמן הדרוש לפריצה ולפי דברי המשטרה פורץ שאינו מצליח לחדור תוך 10 שניות נמלט וממשיך לעבר מטרה אחרת.

בנוסף ציפוי הבטיחות נותן מענה גם בעת פיצוץ על ידי מניעת הפיכת חלונות זכוכית לרסס וגם במקרים של אסונות טבע.

מג'יק פילםאינה מתפשרת על איכות ולכן בחרנו לעבוד עם החומרים שמתאימים ביותר לדרישות ולצרכים של השוק הישראלי. להזמנת ציפוי חלונות באיכות הגבהה ביותר, ולקבלת עוד מידע אודותם, צרו קשר עם חברת מג'יק פילםבטלפון 08-867-8008.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ