מדבקות לחלונות

מהו התפקיד האמתי של החלונות בבית? ניתן לפתוח אותם על מנת שיכנס אוויר צח אל הבית, אפשר לסגור אותם כאשר מזג האוויר קר או כאשר אנו רוצים להפעיל מזגן בקיץ, והם גם מבודדים את הבית מבחינת הרעש שמגיע מבחוץ. מדבקות לחלונות הן פתרון חדשני ומומלץ. מג'יק פילם היא חברה מקצועית שמציעה פתרונות איכותיים לחלונות שלכם. החברה עוסקת בציפוי חלונות במדבקות ייחודיות למטרות שונות. החל מהאפלה של הבית דרך שמירה על הביטחון וכלה בהגנה מפני קרינה סלולרית ופתרונות עיצוב שונים.

מדבקות לחלונות – אילו סוגים קיימים?

כמו כל מוצר בשוק, גם בתחום זה קיימים סוגים שונים של ממדבקות אשר כל סוג מתאים לצרכים שונים ומטרות שונות:

  • אם המטרה שלכם היא לגרום לבית להיות פחות מואר, ניתן להדביק מדבקות מיוחדות אשר מכהות וחוסמות במידה מסוימת את קרני השמש אשר חודרות אל הבית. שימוש זה מתאים בעיקר בחדרים אשר החלונות שלהם פונים לכיוון דרום והשמש מפריע לאנשים שנמצאים בהם.
  • ביטחון העסק או הבית שלכם היא חשוב מאוד. דלתות זכוכית הן קלות מאוד לפריצה על ידי שבירה. ניתן להתגבר על כך על ידי הדבקת מדבקה מיוחדת אשר הופכת את הזכוכית לחסינה מפני שבירה. המדבקה גם מסייעת במקרה של תאונה ומחזיקה את הזכוכית כמקשה אחד ולא מאפשרת לזכוכיות להתפזר.
  • גם הרכב הוא מועד לפורענות וכדאי לשמור עליו בכל אמצעי הבטיחות. ניתן להדביק על חלונות הרכב מדבקות אשר ימנעו שבירה גם במקרה של פריצה וגם במקרה של תאונה.
  • קרינה סולרית עלולה להזיק אם היא חודרת אל הבית במינונים גבוהים. ישנן דרכים שונות על מנת להתגונן ממנה. ניתן להדביק מדבקות לחלונות אשר תפקידן לבלום את הקרינה ולאפשר שהייה בטוחה יותר בבית.

איך עושים זאת?

את העבודה השאירו למומחים. אם החלטתם לעשות שימוש במוצר כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברה שמתמחה בנושא. נציג החברה יגיע עד אליכם לבית או לעסק ויתקין לכם את המדבקות. כדאי לפנות רק לחברה מקצועית אשר עובדת עם המוצר המקורי ולא עם חיקוי אשר לא יבצע את עבודתו כמו שצריך.

מדבקות לחלונות - מג'יק פילם – פתרונות ציפוי לחלונות

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ