מדבקות לחלונות הרכב

חברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות מעמידה לרשותכם מגוון של ציפויים לחלונות, לרבות מדבקות לחלונות הרכב. חברתנו מתמחה בציפוי ביטחון והצללה של חלונות לרכב לבית ולעסק. אנו מעסיקים צוות עובדים מקצועי ומנוסה בתחום ומבטיחים ביצוע של עבודה ברמה גבוהה. המדבקות לרכב מסייעות לשמור על שלמות החלונות לאורך זמן. הציפויים עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר בתחום ושומרים על החלון מפני פגעי מזג האוויר, שפשופים, שריטות ופגיעות של עצמים זרים.

 

יתרונותיהן של מדבקות לחלונות הרכב

מדבקות לחלונות הרכב שלכם יכולות לשפר את חוויית הנהיגה שלכם פי כמה רמות. קיימים סוגים שונים של מדבקות, כאשר יתרונותיהם כוללים בין היתר גם:

  • המדבקות יכולות להגן עליכם מפני רסיסי הזכוכית במידה וחלון הרכב שלכם נפגע מעצם זר או במידה ומישהו ניסה לפרוץ אל הרכב.
  • קיים ציפוי מיוחד לחלונות הרכב אשר מקטין את חדירת השמש אל הרכב ומונע את חדירתן של קרני ה – UV. כך למעשה מגביל את התחממות הרכב גם בימים החמים ושומר על איכותו של הריפוד.
  • נקודה חשובה נוספת היא העובדה כי בשעה שהטמפרטורה בתוך הרכב תהיה נמוכה יותר, אזי אנו נוכל לחסוך בצריכת הדלק שלנו כיוון שנדרשת צריכה מועטה יותר של קירור באמצאות אביזרי מיזוג האוויר השונים.
  • המדבקות יכולות להגן על חלון הרכב מפני שריטות או שחיקה.

 

קונים "כחול – לבן"

חברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות חרטה על דגלה שימוש בחומרים "כחול לבן" תוצרת הארץ. כך שבעת רכישת מדבקות לחלונות הרכב, אתם למעשה מעודדים את תוצרת הארץ ותורמים לכל אותם יזמים ועסקים מקומיים.

צוות עובדינו הינו בעל יותר מ-17 שנות ניסיון בתחום ומבטיח ביצוע של עבודה מקצועית ואיכותית. אנו מקפידים על הענקת שירות איכותי, מקצועי ואדיב. לאחר ההזמנה, הצוות המקצועי שלנו יגיע אל ביתכם או בית העסק שלכם ויבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות עוד על מגוון הציפויים אשר אנו יכולים להציע לכם.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ