מדבקות לחלונות בית

בחברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות תוכלו למצוא מגוון עשיר של מדבקות לחלונות בית במחירים נוחים. מדבקות אלה מיוצרות בטכנולוגיה חדישה אשר פותחת בפניכם את האפשרות לעיצובים שונים ומגוונים, שמירה על הפרטיות עקב הצללה ואף שמירה על טמפרטורה נוחה גם בשעה שמזג האוויר שרבי בחוץ. אנו מקפידים על ביצוע עבודה מדויקת ואיכותית ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ומתן ייעוץ בעת הצורך.

 

יתרונותיהן של מדבקות לחלונות בית

מדבקות לחלונות בית יכולות לשמש אתכם במצבים שונים ומגוונים. כך למעשה אתם תוכלו להפוך את החלון הרגיל שלכם לעמיד יותר, מעוצב למשעי ואחד אשר מסייע לכם בחיסכון כלכלי משמעותי.

  • מדבקות לחלונות בית יכולות להתאים למגוון רחב של חלונות במיקומים שונים.
  • המדבקות מסייעות להשגה של עיצוב מקורי אשר יעניק לחלון שלכם את האפקט הייחודי המושלם אשר תואם את טעמכם האישי.
  • מדבקות לחלונות עמידות בפני שריטות ורטיבות, על כן ישרתו אתכם לאורך זמן רב.
  • המדבקות יכולות להגן על ביתכם מפני ניסיון פריצה – שהרי בניסיון לשבור את החלון, הפורץ יגלה כי החלון לא נשבר ומזימתו הבלתי חוקית נכשלה.
  • הצללה של חלונות הבית תאפשר לכם את הפרטיות המרבית הרחק מעיניים סקרניות.
  • הצללה של החלונות תסייע גם כן בהגנה מפני השמש, כך שגם בשעה שמזג האוויר חם, בבית תוכלו לזכות באווירה קרירה ונעימה יותר.
  • העובדה כי אתם תוכלו ליהנות מטמפרטורות נמוכות יותר, משמעותה בכך כי אתם תוכלו לחסוך בצריכה האנרגטית שלכם בבית על הפעלתן של מערכות המיזוג השונות. כך למעשה לחסוך כ – 20% מצריכת החשמל שלכם.

 

שומרים על כל בני הבית

חלונות הזכוכית הם ללא ספק החלק הפגיע ביותר בבתים, במיוחד בשעה שמדובר על הבתים הישנים או הדירות אשר נמצאות בקומות אשר נגישות לפורצים. אך חשוב לזכור כי ביכולתכם למגן את החלונות ברמה בה הם לא יאפשרו גם לפורצים המיומנים ביותר לשבור אותם. מדבקות וציפויים מיוחדים לחלונות יכולים לסייע לכם בביצוע פעולה זו. צרו קשר עוד היום עם חברת מג'יק פילם על מנת לגלות עוד על הציפויים הללו.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ