מדבקות לזכוכית

הזכוכית היא חומר שביר. אמנם ישנם סוגים שונים של זכוכיות ביניהן זכוכית מחוסמת למשל אשר תהליך יצורה הוא מורכב והיא יקרה למדי. ניתן למגן כל זכוכית פשוטה על ידי מדבקות לזכוכית. מדובר על פטנט ייחודי שהופך את הזכוכית הפשוטה לחזקה יותר, עמידה יותר וכל זאת מבלי לפגוע במראה שלה. מג'יק פילם מספקת פתרונות ציפוי לחלונות ועוסקת במדבקות מיוחדות למטרות שונות. את המדבקה ניתן להתאים לחלון על פי הצרכים והיעוד שלו. ישנן מדבקות אשר מיועדות להצללה של הבית ומאידך יש מדבקות אשר הופכות את הזכוכית לבלתי שבירה וחסינה מאוד לפריצות.

מדבקות זכוכית – מייאשת פורצים

כל מי שחווה אי פעם פריצה לעסק או לבית שלו בוודאי זוכר את תחושת הכעס והפחד שתקפה אותו ברגע שהוא ראה את הזכוכית המנופצת. את התופעה הזו ניתן למנוע על ידי הדבקת מדבקות ייחודיות שיחזקו מאוד את הזכוכית משני צדדיה ויגרמו לפורץ האקראי לעזוב ולחפש מקום אחר לפרוץ אליו.

ניתן למגן כל חלון, גם אם מדובר בחלונות הבית או הרכב אין כל בעיה להתאים להם מדבקות שיעשו את העבודה. ביטחון הוא נושא מורכב וישנם אמצעים נוספים אשר יכולים לסייע לכם להרגיש בטוחים יותר. אך המחסום הפיזי היה ונשאר האמצעי היעיל ביותר כנגד פורצים ולכן מומלץ מאוד לעשות בו שימוש. בזמן שעל מצלמות ניתן להתגבר בנקל, הזכוכית תמנע מהפורצים להיכנס לבית ולגנוב ממנו חפצים יקרים.

מדבקות למעקה

שימוש נפוץ נוסף הקיים למדבקות הזכוכית הוא מדבקות למעקה. היום אנשים רבים בונים מרפסות בעלות מעקות העשויים מזכוכית שקופה, ומחפשים פתרון שיסייע להם לשמור על פרטיות. הציפוי החלבי של מדבקות הזכוכית מעניק את המענה המושלם – ציפוי שהוא גם יפה וגם שימושי. הוא מאפשר להגן על הפרטיות ולסנן את קרינת השמש.

ומה לגבי האווירה?

השמש החודרת אל הבית וממלאת אותו באור יכולה באותה מידה להפוך למוקד מטריד אשר יקשה על התנהלות תקינה, צפייה בטלוויזיה והתנהלות בבית. הצללה של החלונות על ידי מדבקות עשויה להביא את הבית לאווירה אינטימית יותר ולסייע לדיירים לקיים את השגרה בקלות ובכיף.

לא כדאי להאפיל את כל החדרים בבית וחשוב להתייעץ עם אנשים מנוסים בתחום. חלונות אשר פונים לכיוון דרום הם המומלצים ביותר להאפלה שכן הם יספגו את קרני השמש מידי יום ויומו. יש לזכור שהמדבקה תישאר על החלון באופן קבוע ולכן כדאי לחשוב היטב לפי שמבצעים את הצעד הזה.

מדבקות לזכוכית - מג'יק פילם – פתרונות ציפוי לחלונות

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ