מדבקות לזכוכית מרפסת

מדבקות לזכוכית מרפסת, בין אם מדובר בדלת המרפסת או אפילו מעקה הזכוכית המרשים שלכם, ניתן למצוא בחברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות. העיצוב של המדבקות הללו ניתן לבחירתכם, כאשר טכנולוגיה מתקדמת תאפשר את יצירת העיצוב המבוקש בקלות. אנו גם מתקינים את המדבקות המבוקשות בכל מקום שרק תרצו. חשוב לזכור כי המדבקות הללו הינן עמידות במיוחד בפני שריטות, חבלות ואף תנאי מזג האוויר שונים. כך שהן יוכלו לשמש אתכם לאורך זמן רב בצורה יוצאת דופן.

 

מדבקות לזכוכית מרפסת – ציפוי חלבי לעיצוב מושלם

בשעה שבתים פרטיים ובתי עסק רבים כוללים מרפסות, הרי שמתעורר הצורך בשמירה על פרטיות גם בשעה שהמרפסת שלכם פתוחה לעיני כל. מדבקות לזכוכית מרפסת יכולות להעניק לכם את השקט הנפשי ולהסתיר את המתרחש במרפסת שלכם מעיניים סקרניות בו בזמן שאתם עדיין מקבלים את האור לו אתם זקוקים. המדבקות לזכוכית יכולות להגיע בעיצובים שונים ואף להעניק לזכוכית מראה חלבי ומרשים.

כעת גם אתם יכולים להשיג מדבקות לזכוכית מרפסת בעיצובים מיוחדים. העיצוב החלבי ניתן להתאמה אישית לכל סגנון שרק תרצו. הוא מאפשר מעבר של כ – 70% מהאור בו בזמן שיכול להעניק לכם את הפרטיות המבוקשת על ידכם. חשוב לדעת כי את המדבקות הללו קל מאוד לנקות, בדיוק כמו חלון זכוכית רגיל. כך שאתם למעשה בוחרים בציפוי זכוכית נוח, קל לתחזוקה אשר ניתן להשגה במחירים הנוחים ביותר.

 

עומדים לשירותכם לכל אורך הדרך

חברת מג'יק פילם היא אחת החברות המובילות בתחום ציפוי והצללת החלונות. אנו מתמחים בציפויי ביטחון והצללות חלונות לרכב, לבית ולעסק שלכם. הצוות המקצועי שלנו יעשה את המירב על מנת שאתם תוכלו לקבל את השירות המקצועית והאדיב ביותר. אנו מקפידים על שימוש בחומרים כחול – לבן מתוצרת הארץ. דבר אשר מבטיח כי הם מתאימים לדרישות והצרכים של הקהל הישראלי בהתאמה מדויקת למזג האוויר אשר שורר באזורנו. צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף בנוגע לכל סוגי המדבקות אשר אנו מציעים.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ