מדבקות חלונות זכוכית

חברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות, מספקת מדבקות חלונות זכוכית אשר יכולות לענות על מגוון רחב של צרכים. אנו מקפידים על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומקפידים על הסטנדרט המחמיר ביותר בעת התקנת המדבקות.

 

סוגים שונים של מדבקות חלונות זכוכית

חלונות מהווים פתח בקיר או בתקרה אשר נועד לאפשר מעבר של אור. אך מה ניתן לעשות בשעה שהאור מבחוץ מסנוור והחום שמגיע גורם לשהות בחלל הפנימי להפוך ללא נעימה? התפתחותה של הטכנולוגיה בעשורים האחרונים הביאה פתרון מעניין ויעיל אשר יכול להקל על בעיות אלה ואף להגן על החלון מפני ניפוץ הזכוכית. מדבקות לזכוכית הן כיום זמינות לכל אדם והסוגים השונים שלהן יכולים לענות על כל צורך שיתעורר.

  • הגנה מפני שבירה – כולנו יודעים כי זכוכית מנופצת ורסיסה עלולים להיות מסוכנים לנו. על מנת להימנע משברי הזכוכית בשעה של פגיעת עצם זר בה או חלילה תאונת דרכים, הרי שניתן להתקין מדבקות לחלונות נגד שבירה, הן לרכבים והן לבתים ועסקים שונים.
  • אפקט הצללה – קיימות מדבקות לחלונות אשר מאפשרות יצירה של הצללה לחלל הפנימי. דבר זה מאפשר ירידה בטמפרטורה ושהייה במקום קריר ונעים יותר גם בשעה שבחוץ הטמפרטורות הן גבוהות במיוחד.
  • השגת פרטיות – כיום עיצוב דלתות וחלונות פנימיים מזכוכית הינו נפוץ מאוד, הן בבתים והן בעסקים שונים. קיימות מדבקות המאפשרות יצירת אפקט של זכוכית חלבית – וכך למעשה מאפשרת אטימות מתאימה לשם השגה של פרטיות מירבית.

 

חשיבותה של התקנה מקצועית

חשוב לזכור כי התקנה של המדבקות חייבת להתבצע על ידי אנשים מנוסים אשר מומחים בתחומם. חברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות מעסיקה צוות עובדים מקצועיים בעלי ניסיון רב בתחומם. כך שאתם תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי כל עבודת ההתקנה מתבצעת על הצד הטוב ביותר על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. נשמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה בנושא על מנת לסייע לכם בהתאמה של סוג המדבקות המתאמים ביותר לכם אשר יענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ