מדבקות דלת זכוכית

מדבקות דלת זכוכית אשר תוכלו למצוא בחברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות, יכולות לענות על מגוון רחב של צרכים, החל מקישוט, דרך ביטחון ועד לשמירה על פרטיות ויצירה של אפקט הצללה. אנו מקפידים על ביצוע עבודה מקצועית ברמת איכות גבוהה על ידי צוות מנוסה ומיומן אשר זמין לשירותכם בכל שאלה ומתן ייעוץ בנושא.

 

מדבקות דלת זכוכית – שימושים מגוונים באיכות ללא פשרות

מדבקה לדלת זכוכית היא ללא ספק אחד מהפריטים המרשימים ביותר שניתן להתקין בכל בית, משרד, חנות או בית עסק. היא תורמת ליצירה אפקט מעוצב ומרשים במיוחד.

  • בטיחות מעל הכל – אין ספק כי העולם הטכנולוגי והמתקדם בו אנו חיים כיום מאפשר דברים שפעם לא היו אפשריים. כולנו יודעים כי הזכוכית הינה חומר שביר, כשבמידה והתנפצה, אנו היינו מסתכנים בפגיעה רצינית מהרסיסים שנוצרו. מדבקות לדלת זכוכית יכולות לשים קץ לתופעה המסוכנת הזו. המדבקה תשמור על אחדותה של הדלת גם במידה והיא תיפגע מעצם זר כלשהו, הרי שהיא לא תתנפץ לחלוטין. כך למעשה אתם תוכלו להינצל מרסיסי הזכוכית המסוכנים.
  • עיצוב בהתאמה אישית – דלתות זכוכית הן כמעט ושטח קנבס ריק שרק ממתין לעיצוב אותו תבחרו. בין אם מדובר במדבקות בעלות עיצובים מרשימים, או כאלו אשר יעניקו לדלת שלכם מראה של זכוכית חלבית, זו תעניק פרטיות מצד אחד ותאפשר מעבר של אור מצד שני. מדבקות אלה זמינות בעיצובים שונים ומאפשרות יצירת אווירה אשר מותאמת אישית לדרישות ולצרכים שלכם.

 

ציפויים מיוחדים לזכוכית

אנו בחברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות מקפידים על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר מתוצרת הארץ. דבר זה מבטיח כי אנו מתאימים את המוצר לדרישות והצרכים של הלקוח הישראלי. המוצרים שלנו מתאימים במיוחד גם למזג האוויר החמים ששורר בארצנו במשך רוב ימות השנה. אנו מציעים ציפויים אשר מעניקים לכם את האפשרות למגן את ביתכם מפני השרב שבחוץ וליצור אווירה נעימה וקרירה בחלל הפנים. צרו קשר עוד היום על מנת לשמע עוד על סוגי המדבקות השונים ויתרונותיהם.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ