מדבקה לדלת זכוכית

השכלולים והפיתוחים הטכנולוגיים הובילו לכך שחומרים נוספים הפכו לנגישים ליצירה ולשימוש. דלתות זכוכית אינן יוצאות דופן. למרות יופיין, הן שבירות ולא תמיד מספקות את הפרטיות הנדרשת. מדבקה לדלת זכוכית פותרת בקלות את הסוגיה הזו. ובדיוק בתחום זה של מיגון והצללת חלונות מתמחה חברת מג'יק פילם, חברה מקצוענית ועשירת ניסיון בבעלותו של ארטיום זרצקי. מג'יק פילם חרטה על דגלה איכות ברמה הגבוהה ביותר ולכן כלל החומרים מותאמים לדרישות האיכות ולצורכי השוק הישראלי.

מדבקה לדלת זכוכית – המדריך למדביק

כבני אדם, אנו חרדים מאוד לרגעים בהם אנו מרגישים חשופים ולכן אנו חרדים לפרטיותנו. ישיבה בחדר או בתא הנפרד מהחלל במחיצת זכוכית, אינה תמיד מספקת את הצורך לפרטיות ובטיחות. כך מדבקה לדלת זכוכית תוכל לענות על צורכיכם –

 • מדבקה חלבית – המדבקה החלבית יוצרת ציפוי מוצלח למדיי ובעל יתרונות בולטים.
  • ראשית, ציפוי חלבי מגיע במגוון רחב ועצום של סגנונות ודוגמאות עיצוב לבחירה במחירים משתלמים לכל כיס.
  • מלבד זאת, הציפוי יוצר הפרדה וחציצה בולטת יותר בין המשרדים והחללים השונים כך שהאדם היושב בהם אינו מרגיש חשוף לעיני העוברים והשבים.
  • יחד עם זאת, המדבקה החלבית מאפשרת 70% מעבר אור, כך שהציפוי אינו משפיע על תאורת החדר ואף אינו אוטם את הדלת לחלוטין. כך למשל, עדיין נוכחותכם תהיה בולטת דיו בחדר כדי שאנשים לא יחשבו שהחדר הוא ריק.
  • בנוסף, המדבקה ניתנת להסרה בקלות וקלה מאוד לניקוי ולתחזוקה.
 • מדבקת מיגון לדלת הזכוכית – מדבקת המיגון לדלת הזכוכית ולחלונות מבטיחה מיגון יעיל יותר כנגד פורצים.
  • הקדמה והשכלולים הם מנת חלקם של כל בני האדם, לרבות פורצים, לצערנו הרב. ולכן, אנו עדיין רואים ושומעים על מקרי פריצה וניסיונות פריצה רבים שנערכים מדי שנה.
  • מדבקת המיגון תקשה מאוד ניפוץ ופריצת החלונות ודלתות הזכוכית, שכן החלון או הדלת עדיין יישארו כמקשת זכוכית אחת. ניסיונות הפריצה יוקשו פי 10 ויפחיתו את הסיכוי שהפורץ יצליח במשימתו הבזויה.

מיגון והצללה

פתרונות המיגון וההצללה זמינים ונחוצים לצרכנים במגזר הפרטי והעסקי, במטרה לשמור על הפרטיות ולהגן מפני קרני השמש החזקות האופייניות לארצנו הקטנה. ניתן לספק גם מגוון פתרונות מיגון לדלתות וחלונות בית העסק או הבית לצד מיגון חלונות ברכב. מומלץ ליצור קשר עם נציג החברה כדי לקבל פרטים נוספים בנושא.

 

מדבקה לדלת זכוכית - מג'יק פילם - פתרונות ציפוי לחלונות

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ