מדבקה חלבית לחלון

הזכוכית משמשת כחומר גלם נהדר הודות למאפייניו – שקיפותו הנהדרת היוצרת משחקי תאורה מעניינים, גמישותו ושילובו עם חומרי גלם אחרים. בשל כך, הוא נהיה לנפוץ מאוד לשימוש כחוצץ בחללים משותפים. מדבקה חלבית לחלון תגביר את הדקורטיביות האסתטית של הזכוכית וגם תגביר את הפרטיות. זקוקים לפתרונות הצללה ומיגון עבור חלונות ודלתות? חברת מג'יק פילם הינה מומחית בתחום כבר שנים רבות ועובדיה המנוסים ישמחו לספק לכם עבודת איכות מקצועית ביותר.

מדבקה חלבית לחלון – מבחר עיצובי מגוון

התקנתם של חלונות הזכוכית תורמת רבות בשטח. ראשית, היא תורמת לתחושה של מרחב גדול ומרווח יותר ושנית היא תורמת לתחושה יוקרתית. כדי לממש את מלוא הפוטנציאל הקיים במחיצת זכוכית לבית או לעסק, כדי שתוכלו מחד לשדר פתיחות מתבקשת ומאידך לשמור על פרטיותכם ולמנוע הצצה נרחבת מדי למתרחש מאחורי החלון או הדלת, מדבקה חלבית לחלון תסייע לכם בכך. ובהרחבה –

  • עיצוב מותאם באופן אישי – המדבקה החלבית מודפסת בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרת לכם להתאימה עבור צורכיכם באופן אישי וייחודי. כך למשל, אתם עשויים להימנע מהצורך לייצר שילוט למשרד באמצעות מדבקת שילוט מעוצבת שהיא זולה וקלה יותר להדבקה ולהחלפה. מומלץ בייחוד עבור משרד או מחיצה זמניים.
  • עמידות רבה – המדבקות החלביות עמידות בפני קרני שמש, שריטות וסדקים ולכן הן בעלות תוחלת חיים ארוכה יותר. בנוסף, הן עשויות לספק הגנה וסינון מפני קרני השמש, לכן הן נהדרות להדבקה על חלונות זכוכית הפונים ישירות למקורות אור ושמש.
  • אסתטיות אלגנטית – הדבקת המדבקה תיצור וויזואליות נקייה ומעודנת, שכן המדבקה תשתלב בהצלחה על גבי הזכוכית. הודות לעיצוב המגוון, ניתן לבחור במדבקה שתשתלב ותתכתב יחד עם יתר החלל.

70% מעבר אור

המדבקה אינה מונעת מעבר אור באופן מוחלט ולכן באמצעות מיקום נכון ומדויק, תוכלו לגרום לכך שעדיין נוכחותכם מבעד לחלון תהיה ניכרת ותבלוט. לדוגמה, חלון או דלת זכוכית עליהם מודבקת מדבקה, תאפשר ליושבים בחדר לזכות בפרטיות רבה יותר, אך יחד עם זאת, עובדיהם שיהיו מעוניינים לפנות למנהלים העסוקים, יוכלו להבחין בכך שהם באמצע ישיבה או שיחת טלפון ולמנוע הפרעות למיניהן. נוסף על כך, המדבקה מסייעת לסנן את קרינת השמש, ובכך שומרת על בריאות היושבים בחדר.

 

מדבקה חלבית לחלון - מג'יק פילם - פתרונות ציפוי לחלונות

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ