מדבקה חלבית לזכוכית

הסתרה פרטיות ועיצוב

מכירים את התחושה "השכנים ממש אצלי בבית" ?
התחושה של אובדן הפרטיות בבתינו הפרטי או במשרד/חדר הדיונים בה כל מי שעובר במסדרון "מציץ" אינה נוחה.
יש פתרון – כיסוי הזכוכיות בציפוי דמוי התזת חול המעניק את תחושת הפרטיות תוך מתן אפשרות למעבר אור טבעי ברמה גבוהה ושמירה על רמת עיצוב חדשני וייחודי במבנה.ניתן ליישום גם על גבי מעקות זכוכית.
בנוסף ניתן לקבל אין ספור דוגמאות ועיצובים בשלל גוונים על פי העדפת ובחירת הלקוח והתאמה מלאה לצרכיו.

מהותן ויתרונותיהן של מדבקות חלביות

מדבקות חלביות שאנו מספקים מטשטשות את חזות החלל המשתקף ויוצרות אפקט אסטטי של זכוכית חלבית, מבלי לוותר על חדירת אור טבעי או מלאכותי דרך הזגוגית. מעבר לכך, מדבקות אלו יכולות לשמש למגוון מטרות בבית או בעסק לרבות עבור חלונות, דלתות זכוכית, ויטרינות ומחיצות. כך למעשה, מדובר בפתרון יעיל, אסטטי וחסכוני ליצירת מרחב פרטי בבית או במשרד. ניתן ליישמו על גבי הזכוכית בקלות ובמהירות גם באופן עצמאי, ואם לא די בכך – עם הזמן ובמידת הצורך ניתן להסיר מדבקות אלו בקלות מבלי לפגוע או להזיק לזכוכית.

פתרון אסטטי לצרכי פרטיות

משרדים רבים נעזרים בפתרונות מזכוכית לעיצוב החלל, המעניקים לו חזות נקייה, אלגנטית ופתוחה. ואולם, למרות יופיים של פתרונות אלו קיים בהם חסרון מובהק של מחסור בפרטיות. כל מי שיושב במשרד מזכוכית חשוף לעין עוברים ושבים, דבר שמקשה על פגישה פרטית עם באי המשרד וגם מסיח את הדעת. בעיה זו ניתן לפתור בקלות באמצעות מדבקה חלבית מזכוכית המעניקה ציפוי אטרקטיבי לזגוגית מבלי לפגוע באפקט הייחודי של זכוכית בחלל. זהו פתרון היוצר חציצה והפרדה בין חללים שונים באופן המאפשר גם להבחין בנוכחות במשרד ולמנוע כניסה לא רצויה אליו. מעבר לכך, אלו הן מדבקות שימושיות גם לצרכים פרטיים, למשל עבור חלון זכוכית בחדר האמבטיה.

הזמנת מדבקות חלביות לזכוכית

להזמנת ציפוי חלונות באיכות הגבהה ביותר, ולקבלת עוד מידע אודותם, צרו קשר עם חברת מג'יק פילםבטלפון 08-867-8008.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ