טפט לחלון זכוכית

עיצוב בית כולל דברים שונים אשר בעזרתם אנו בונים את האווירה הדרושה על מנת להפוך את הבית למה שהוא. טפט לחלון זכוכית הוא אחת הדרכים המקוריות והדקורטיביות להשלמת המראה הביתי. מדובר על מדבקה שמיועדת לחלון והיא יכולה להיות ציור, צורות שונות או רקע יפה כלשהוא. מג'יק פילם מציעה פתרונות ציפוי חלונות ועוסקת בהתקנת מדבקות לחלונות מסוגים שונים. בנוסף מציעה החברה אפשרויות שונות שעשויות להקל על דיירים, עובדים או נוסעים ברכב. אם מדובר על פתרונות נגד שמש, קרינה סלולרית או פריצה, כדאי להתייעץ ולקבל את כל המידע הנחוץ בנושא זה.

טפט לחלון זכוכית – יופי ואיכות

רבים תולים תמונות ברחבי הבית ומביעים דרכן את המסר והאווירה הרצויה. אך ניתן לעצב את הבית גם בדרכים אחרות ומקוריות. ישנם חלונות בבית אשר אפשר לצפות אותם עם טפט דקורטיבי שיהפוך את הסלון, המטבח או חדר השינה למקום מפתיע ומרגש. טפט מודבק לא ידהה בקלות וישמור על שמחת חיים. ניתן כמובן לרהט את הבית ברהיטים שונים שיתאימו לטפט או להיפך. לא מדובר ברעיון חדש. מבחינת עיצוב הרעיון הזה היה נפוץ במשך זמן רב. הכיוון העיצובי הוא שונה, יותר מודרני ונועז וכתוצאה מכך הוא משדרג מאוד את מראה הבית ואת החללים השונים.

דוגמאות מן השטח

ישנם טפטים שקופים שמיועדים לארונות או לחלונות, ויש טפטים בצבעים שונים אשר מופיעים באיטום מלא או באיטום לחלקי. ניתן גם לבחור בדוגמאות גיאומטריות או ממש ציורים אמתיים. זכוכית חלבית מביאה למראה אטום אך לא לגמרי כך שהאור ממשיך לחדור דרכה ויוצר אווירה מעניינית. את הזכוכית החלבית ניתן להתקין בחדרים אשר זקוקים לאור אך לא במידה רבה. לדוגמא – שירותים, אמבטיות, וגם חלונות אשר פונים לכיוון הרחוב.

קיימות שתי אפשרויות הדבקה של טפט לחלון זכוכית. ניתן להדביק בהדבקה רציפה על כל החלון או להדביק בהדבקה חלקית. כדאי לקחת בחשבון את המיקום של הדבקת הטפט וגם איזה טפט אנו מעוניינים להתקין. לא מומלץ להדביק יותר מידי טפטים וכדאי לשמור על טוב טעם ולהשאיר גם כמה חללים ריקים.

טפט לחלון זכוכית - מג'יק פילם - פתרונות ציפוי לחלונות

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ