חלונות כהים לרכב חוקי

אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי חלונות כהים לרכב חוקי אשר חברת מג'יק פילם מספקת בעבורכם, הינם הציפויים באיכות הגבוהה ביותר. חברתנו מעמידה לרשותכם מדבקות איכותיות תוצרת כחול – לבן אשר עשויות מחומרים מיוחדים. היתרון העיקרי של המדבקות הללו הוא בעצם העובדה כי הן תורמות להצללה יעילה במיוחד של הרכב ועל ידי כך מפחיתות את כמות האור, הקרינה והחום החודרות אליו.

 

כל מה שצריך לדעת על חלונות כהים לרכב חוקי

במשך שנים ארוכות, דילמת חלונות כהים לרכב חוקי הסעירה את בעלי הרכבים בארץ. עד לשנת 2005 חל איסור על השחרת חלונות ברכבים בכל אופן שהוא. אך לפני כ – 13 שנים, הוספה תקנה בחוק אשר מאפשרת לבעלי הרכבים בישראל להכהות את החלונות האחוריים שלצד המושבים מאחורי הנהג והנוסע. בשורה משמחת זו עודדה אנשים רבים אשר חלמו על הרגע בו יוכלו לזכות בפרטיות שלהם במהלך הנסיעה.

חלונות כהים ברכבים הינם בעלי יתרונות רבים אשר יכולים להפוך את חוויית הנהיגה שלכם לנעימה ובטוחה וחסכונית הרבה יותר.

  • כאמור המדבקות מכהות את החלונות, הן מאפשרות לכם ולנוסעים שלכם פרטיות רבה יותר.
  • חלונות כהים מאפשרות להצל את פנים הרכב ותורמים להפחתה של השימוש במערכות המיזוג.
  • יתרון חשוב נוסף הוא העובדה כי חלונות כהים מפחיתים את כמות האור המסנוור ברכב, דבר אשר מקל על התפקוד של הנהג ומאפשר נסיעה בטוחה יותר.

 

מוגנים מהשמש

אין זה סוד כי ארצנו הקטנה היא מדינה אשר מוצפת באור השמש החמים, ולעיתים הלוהט, במשך רוב ימות השנה. כך שאין זה מפתיע כי החוק בישראל אישר את התקנה של חלונות כהים האחוריים בצידי הנוסעים ברכב. כיום, עדיין חל איסור על הכהה של השמשה הקדמית, האחורית והחלונות בצדו של הנהג והנוסע במושבים הקדמיים, זאת מסיבה בטיחותית ועל מנת שלא לעוות את מרחב הראייה של הנהג. אנו בחברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות מקפידים על ביצוע של כל עבודות הציפוי על פי חוק ובשימוש בחומרים המותרים בלבד. צרו קשר עוד היום על מנת ללמוד עוד על הנושא.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ