חלונות כהים לבית

חלונות כהים לבית הם כיום אחד הטרנדים הפופולריים ביותר בכל רחבי העולם. חברת מג'יק פילם מציעה לכם מגוון של פתרונות ציפוי לחלונות, לרבות חלונות כהים. אנו מקפידים על ביצוע של עבודה מקצועית אשר מתבצעת על ידי צוות מנוסה ומיומן בעל וותק של מעל ל – 17 שנים בתחומו ונשמח לעמוד גם לשירותכם.

 

חלונות כהים לבית עונים על מגוון של צרכים

בתים פרטיים רבים, משרדים ובתי עסק שונים בחרו זה מכבר לצפות את חלונותיהם בדרגות משתנות של כהות על מנת לענות על מספר צרכים.

הגנה מפני קרינת השמש המזיקה – קרני ה UV של השמש עלולות לגרום לנזקים רבים, הן לבני האדם והן לציוד וריהוט אשר נמfצא בביתכם. חלונות כהים לבית יכולים לסייע בדחייה של הקרניים הללו ולסייע בשמירה על בריאותכם ולמנוע בלאי ודהייה מוקדמים של הריהוט שלכם.

שמירה על טמפרטורה נעימה בחלל הפנימי – כאמור, חלונות כהים דוחים את קרני השמש, על כן הם מאפשרים שמירה של טמפרטורה נוחה ונעימה בבית, גם בשעה שמזג האוויר בחוץ הינו שרבי וחם.

עיצוב מיוחד – החלונות הכהים יכולים לעזור ליצירה על אווירה מיוחד בבית. האור אשר חודר פנימה יהיה שונה מאשר מבעד לזכוכית רגילה, ועל כן יעניק עיצוב שונה לביתכם.

שמירה על פרטיות – בעולם בו כולם יודעים הכל על כולם, לעיתים זה יכול להיות לא פשוט להצליח ולשמור על הפרטיות. אך בשעה שאנו מדברים על פרטיותכם בביתכם, התקנה של מדבקות אשר יצרו אפקט של חלונות כהים לבית, תאפשר את הפרטיות המקסימלית אותה חיפשתם.

 

מרגישים שמישהו צופה בכם? לא עוד!

התקנה של חלונות כהים לבית תאפשר לכם לזכות בראש שקט ולהיות בטוחים כי אף אחד לא יוכל יותר להציץ אל תוך הבית שלכם. חברת מג'יק פילם – פתרונות ציפוי חלונות, מעמידים לרשותכם מגוון של ציפויים אשר יכולים לשמור על הפרטיות שלכם. מלבד החלונות הכהים, תוכלו להתחדש גם בציפויים מיוחדים ומעוצבים אשר יעניקו לחלון שלכם מראה של זכוכית חלבית. כך תוכלו לשמור על הפרטיות שלכם, תוך כדי שאתם עדיין זוכים לחדירה של אור טבעי מבחוץ.

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ