מדבקות לחלון ראווה

חלון הראווה שלכם כשמו כן הוא – נועד להציג לראוות העוברים והשבים טעימה מוצלחת ומובחרת מן ההיצע הקיים בבית העסק שלכם. כדי שחלון הראווה שלכם ימצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בו, עליכם לעצבו בקפידה. מדבקות לחלון ראווה הינן בעלות תרומה עיצובית, אסתטית ופונקציונליות חשובה לצורך מטרה זו. זקוקים לפתרון ציפוי חלונות מוצלח? צרו קשר עם חברת מג'יק פילם שידועה במומחיותה. מייסד החברה, ארטיום זרצקי וכן עובדי החברה בעלי שנות ניסיון עשירות בתחום.

מדבקות לחלון ראווה – מדריך דביק

חלון הראווה שלכם מהווה כרטיס ביקור הכרחי וחשוב עבור בית העסק שלכם ולכן עליו להיות מסודר, מעוצב, מושך ומתאים למסר העסקי שאתם מעוניינים לשדר. מדבקות לחלון ראווה הן הכרחיות לצורך הזה. הנה מספר דוגמאות –

  • מדבקות הצללה – האקלים הישראלי שטוף השמש מוביל לכך שתיירים רבים נמשכים לארצנו החמימה. יחד עם זאת, קרינת השמש החזקה, הבהירה והמסנוורת עשויה להוביל גם להשלכות פחות נעימות. כך למשל, חשיפה לשמש רבה תורמת לעלייה בהוצאות הכלכליות בשל מערכת המיזוג לצד השפעה שלילית על איכות הסביבה. בנוסף, קרינת השמש אחראית לדהיית מוצרים החשופים בחלון הראווה. מדבקת הצללה תסנן את קרינת השמש, תפחית את הסנוור ואת הצורך להשתמש במערכת המיזוג.
  • מדבקות חלביות – הציפוי החלבי מגיע ברמת עיצוב חדשנית להפליא ובמבחר רב ומגוון של דוגמאות, צורות, גדלים, צבעים וסגנונות. למעשה, את המדבקה ניתן להתאים באופן אישי עבור הצורך. המדבקה החלבית מודבקת בקלות על חלון הראווה ועדיין מאפשרת מעבר אור. כלומר, היא תורמת להצללה אך אינה אוטמת את מקור האור במאת האחוזים. בנוסף, המדבקה ניתנת להסרה בקלות, תורמת לסינון קרני השמש ועוד.

הסוף לפגיעת קרני השמש

אחת המטרות העיקריות של מדבקות לחלון ראווה הוא להגן על המוצרים המוצגים לעיני כל. בעלי חנויות מציגים מוצרים שונים תחת החלונות הגדולים אשר נועדו למשוך את הלקוחות לחנות. העניין הוא שהמוצרים נפגעים פעמים רבות מקרניה של השמש. מדבקות איכותיות מספקות את ההגנה המושלמת ומונעות את דהיית המוצרים.

בחירת החברה הנכונה

מדבקות לחלונות ודלתות זכוכית מספקות פתרון משתלם במיוחד. וכדי לספק את פתרונות ההצללה, המיגון והעיצוב הטובים ביותר עבור בית העסק שלכם, בחרו בחברה מקצועית, מנוסה המתמחה במגוון פתרונות ציפוי חלונות. צרו קשר עם נציגי החברה כדי להתרשם מאיכות ומתפריט השירות המוצעים לכם. לסיכום, מומלץ לבדוק את תיק העבודות של החברה כדי להתרשם מיכולותיהם של עובדיה. בנוסף, תוכלו לחפש גם המלצות ברחבי הרשת.

מדבקות לחלון ראווה - מג'יק פילם - פתרונות ציפוי לחלונות

 

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ