חלונות כהים

חלונות כהים הם פתרון טוב וידוע שרבים עושים בו שימוש על מנת להפוך את הבית שלהם למקום אינטימי ומוצל שנעים לשבת בו. בחברת מג'יק פילם מציעים שירותי הצללה איכותיים לבתי העסק ולבתים פרטיים. החברה מתמחה בהצללה וחיזוק החלונות על ידי מדבקות מיוחדות שרשומות כפטנט. את המדבקות קל להתקין והעבודה נמשכת זמן קצר. כמובן שאת העבודה מבצע בעל מקצוע מיומן כך שהיא תתבצע על הצד הטוב ביותר.

מדוע כדאי להתקין חלונות כהים בבית

היום קיימת מודעות רבה יותר להתקנת חלונות כהים בזכות היתרונות המשמעותיים שלהם:

  • הגנה מפני קרינה – החלונות הכהים מגנים על יושבי הבית מקרינת UV. בדרך כלל יכולים החלונות האלה לסנן כ-99 אחוזים מכלל הקרינה החודרת אל הבית.
  • לא מסנוורים – עוד מגיל הגן מלמדים אותנו שאסור להסתכל ישירות אל השמש פן נסתנוור, אך קיימות דרכים שונות להסתנוור. אחת מהן היא באמצעות השתקפותם של קרני השמש דרך החלונות השקופים. החלונות הכהים, לעומת זאת, מונעים מעיני האדם את הסנוור שכה מזיק לראייה.
  • זכוכית בטוחה יותר – הזכוכית הכהה חזקה יותר מהזכוכית הרגילה, כך שגרם אם היא נשברת, היא אינה מתפזרת לרסיסים הפוגעים בסביבה.
  • לא רואים מה קורה בבית – לא זו בלבד שהחלונות הכהים מעניקים פרטיות לדיירי הבית, אלא שהם מסתירים את הרהיטים היקרים המצויים בו. כך לא יוכלו הפורצים להבחין בתכולת הבית ויוותרו על ניסיון פריצה.
  • שומרים על טמפרטורה קבועה – החלונות הכהים הם אחד הפתרונות היעילים ביותר בתקופת הקיץ שבה החום עולה. מכיוון שהחלונות מסננים את הקרינה והחום בחודשי יולי-אוגוסט, הם שומרי על טמפרטורה קרירה בחדר.

החלון המושלם למשרד

ניתן להבחין בחלונות כהים רבים המותקנים במשרדים. מעבר ליתרונות הרבים של החלונות שצוינו עד כה, החלונות מעניקים לחדר הישיבות את ההצללה המושלמת (בתוספת וילון מתאים), כך שניתן להעביר מצגות לעובדים או לאנשי העסקים הבאים לבצע עסקה חשובה. אם גם אתם בעלי משרד איכותי ומעוניינים להתקין חלונות כהים, חשוב לבחור בחברה טובה ומקצועית. ניתן לחפש חברה כזו באתר האינטרנט או להתעניין בקרב הסביבה הקרובה. סביר להניח שאם מדובר בחברה אמינה ומיומנת, ישמחו להעניק לכם המלצה.

חלונות כהים - מג'יק פילם

למעלה

צרו איתנו קשר

ּ